Advertising
Advertising
Dragnea, răspuns pentru Băsescu: Eu sunt un băiat de la ţară. El este un om în vârstă, nefericit

Dragnea, răspuns pentru Băsescu: Eu sunt un băiat de la ţară. El este un om în vârstă, nefericit
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 iul. 2015, 13:55
Actualizat30 iul. 2015, 16:55
Liviu Dragnea i-a răspuns fostului preşedinte Traian Băsescu, după ce fostul şef de stat a precizat că îl simpatiza la început pe Dragnea, catalogându-l drept "tipul omului de la ţară, isteţ, crescut între blocuri".
Citește și
- 08:51Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:31Petrișor Peiu avertizează că România intră într-o criză politică de durată: „Alegerile anticipate sunt mai aproape decât oricând”
- 08:18Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:12Mihai Fifor, după votul din Parlament: PSD așteaptă consultările de la Cotroceni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























