Advertising
Advertising
Liviu Dragnea și Mihai Tudose au intrat în biroul președintelui PSD, la Cameră

Liviu Dragnea și Mihai Tudose au intrat în biroul președintelui PSD, la Cameră
Scris deRealitatea.NET
Publicat28 iun. 2017, 11:56
Actualizat28 iun. 2017, 12:16
Liviu Dragnea și Mihai Tudose au intrat în biroul de președinte al Camere Deputaților, biroul lui Dragnea. A fost un pelerinaj apoi. Au mai intrat Doina Pana, dar si alți posibii miniștri vehuiculați.
Citește și
- 07:54Fost judecător cu pensie specială de 8.000 de euro, pus lider PNL la Călărași
- 07:52Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 22:06 Nicușor Dan: ”România va rămâne de neclintit alături de Statele Unite în apărarea libertății și democrației”
- 21:27Negocieri pentru guvern. Când primește președintele Nicușor Dan variantele de Executiv de la partide? VIDEO -
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























