Advertising
Advertising
Președintele Iohannis participă la Summitul Securității Nucleare din SUA

Președintele Iohannis participă la Summitul Securității Nucleare din SUA
Scris deRealitatea.NET
Publicat31 mar. 2016, 07:02
Actualizat31 mar. 2016, 10:09
Preşedintele Klaus Iohannis se va afla la Casa Albă alături de alţi lideri mondiali pentru a participa la un summit pe tema securităţii nucleare. Barack Obama va găzdui în cinstea acestora o cină.
Citește și
- 19:21Cristian Diaconescu, avertisment după incidentul cu drona: „Se pune problema atacării României pe alte paliere și în ideea unui dosar cu termen lung”
- 18:01Grindeanu, după vizita președintei Indiei: „Sunt convins că avem de câștigat din parteneriatul cu un gigant economic global”
- 17:28Ion Cristoiu, după doborârea dronei de către Armata Română: Trebuie tratată ca un incident de rutină, nu ca „victoria de la Plevna”
- 15:01Mihai Fifor:”Pleacă, Ilie! Fă un bine României și du-te! Românii nu sunt bătaia ta de joc! Ai eșuat grav încă o dată”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























