Advertising
Advertising
Iohannis, despre acțiunile ANAF: Întrebați Fiscul dacă o țară poate funcționa fără firme

Iohannis, despre acțiunile ANAF: Întrebați Fiscul dacă o țară poate funcționa fără firme
Scris deRealitatea.NET
Publicat31 mar. 2015, 20:37
Actualizat1 apr. 2015, 01:42
Președintele Klaus Iohannis a declarat, marți seară, în cadrul unei conferințe de presă, la Palatul Cotroceni, cu privire la ultimele controale și sancțiuni ale ANAF, că "există tendința de a lucra ca pendulul, dintr-o extremă în alta". În acest sens, Iohannis a punctat faptul că fie "avem situații în care Fiscul nu se ocupă de aceste chestiuni", fie "avem situații în care Fiscul se ocupă de detalii", potrivit Realitatea TV.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























