Advertising
Advertising
Încă un penal s-a înscris în ALDE. Eternul primar al Piteştiului, Tudor Pendiuc, a plecat din PSD

Încă un penal s-a înscris în ALDE. Eternul primar al Piteştiului, Tudor Pendiuc, a plecat din PSD
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 oct. 2016, 15:06
Fostul primar al municipiului Piteşti Tudor Pendiuc s-a înscris în ALDE şi ar putea candida la alegerile parlamentare din luna decembrie pe listele acestei formaţiuni politice, în judeţul Argeş. Surse politice susţin că Pendiuc ar urma să deschidă lista ALDE Argeş pentru Senat.
Citește și
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
- 13:48Cristoiu acuză: anticipatele ar fi diversiunea lui Bolojan ca să rămână la putere „în vecii vecilor”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























