Advertising
Advertising
Codrin Ştefănescu, despre declaraţia lui Mihai Chirică: "O chestiune internă de care ne vom ocupa"

Codrin Ştefănescu, despre declaraţia lui Mihai Chirică: "O chestiune internă de care ne vom ocupa"
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 ian. 2017, 14:08
Actualizat23 ian. 2017, 14:29
Secretarul general adjunct al PSD Codrin Ștefănescu a avut o intervenţie telefonică, în direct, la Casa Poporului", unde i s-a solicitat un punct de vedere faţă de protestul de duminică seară. Acesta a fost agresiv pe parcursul intervenţiei sale, catalogând moderatorea drept "obraznică", dar mai ales, a oferit o mostră a ceea ce înseamnă libertate de exprimare în PSD. Ştefănescu a precizat că partidul se va ocupa de declaraţia lui Mihai Chirică, primarului Iaşiului, cel care a precizat că în opinia sa protestul nu este o lovitură de stat.
Citește și
- 23:30Manda către Motreanu: „Nu vreți să plecați de la guvernare nici cu apă fiartă”
- 23:11Alexandru Rogobete, mesaj de forță pe Facebook: „Se negociază orgoliile unui singur om, nu proiecte sau viziuni pentru România”
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:28Daniel Zamfir, atac dur la Ilie Bolojan: "Vei ieșit rapid și urat din istorie, mincinosule!"
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























