Advertising
Advertising
Gigi Becali, reacţie absolut halucinantă, după ce Hillary Clinton a pierdut alegerile din SUA

Gigi Becali, reacţie absolut halucinantă, după ce Hillary Clinton a pierdut alegerile din SUA
Scris de Realitatea.NET Publicat: 9 nov. 2016, 20:24
După ce Donald Trump a câştigat alegerile din SUA, în România au venit reacţii de peste tot, nu doar de la politicieni. Astfel, în stilul caracteristic, Gigi Becali a vorbit despre noul președinte al Americii. Latifundiarul a precizat că "era de rău" să iasă Hillary Clinton preşedinte, având următprul argument: "Cum să fie o femeie cel mai puternic om din lume?".
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























