Advertising
Advertising
Gabriel Oprea s-a întâlnit cu Marcel Vela. Ce au discutat?

Gabriel Oprea s-a întâlnit cu Marcel Vela. Ce au discutat?
Scris de Iulian Budusan Publicat: 17 dec. 2019, 15:07
Liderul Uniunii Militarilor și Polițiștilor“Mihai Viteazul”, Gabriel Oprea, s-a întâlnit cu ministrul de Interne pentru a se asigura că salariile și drepturile polițiștilor vor fi respectate.
Citește și
- 22:39Marius Tucă demască toate aranjamentele: „Nimeni nu-l mai vrea pe Bolojan la guvern, nici măcar o zi!”
- 22:09Adrian Veștea cere votul de învestitură în Parlament: „Orice secundă fără guvern înseamnă dezastru pentru țară”
- 20:55Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 19:49George Simion: „Așteptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























