Advertising
Advertising
Florin Iordache, despre abuzul în serviciu: Eu cred că trebuie făcut fără prag!

Florin Iordache, despre abuzul în serviciu: Eu cred că trebuie făcut fără prag!
Scris de Realitatea.NET Publicat: 19 apr. 2018, 12:43
Florin Iordache, președintele Comisiei Speciale pentru legile Justiției, a anunțat că în opinia sa nu trebuie stabilit un prag pentru infracțiunea de abuz în serviciu.
Citește și
- 11:55Kelemen Hunor, despre organizarea alegerilor anticipate: „În România nu există baza legală. În 36 de ani nu am reușit să o creăm”
- 11:23Ilie Bolojan a început răzbunarea: 16 parlamentari vor fi dați afară. A schimbat șefii a 12 filiale din PNL
- 11:01Predoiu, după ce s-a opus USR-izării PNL de către Bolojan: „Nu a fost o conspirație contra PNL, ci o exprimare politică spontană”
- 09:43Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Bolojan: „Este un politician care nu își ține cuvântul. Un măr otrăvit”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
























