Advertising
Advertising
Fără beneficii pentru președinții care au colaborat cu Securitatea

Fără beneficii pentru președinții care au colaborat cu Securitatea
Scris de Realitatea.NET Publicat: 8 sept. 2021, 11:23
Foștii președinți ar putea rămâne fără beneficii dacă se dovedește că au fost colaboratori ai Securității. Parlamentarii au votat deja proiectul, iar primul afectat ar putea fi Traian Băsescu. Fostul șef al statului are o decizie de colaborator, însă ea nu este definitivă.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























