Advertising
Advertising
Elena Udrea are indemnizație tăiată, după ce a fost arestată. Ce sumă a primit în ianuarie

Elena Udrea are indemnizație tăiată, după ce a fost arestată. Ce sumă a primit în ianuarie
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 mai 2015, 16:41
Camera Deputaţilor a tăiat indemnizaţia de parlamentar a Elenei Udrea pentru februarie, luna în care a fost arestată. Astfel, fostul ministru a primit o indemnizaţie de trei ori mai mică decât cea a colegilor ei, potrivit datelor afişate pe site-ul instituţiei. La fel s-a întâmplat şi cu indemnizaţia pe luna februarie a Monicăi Iacob Ridzi, condamnată definitiv la cinci ani de închisoare.
Citește și
- 21:49Sforile trase pentru alianțe noi. Crin Antonescu demască jocurile făcute pentru GUVERN: „Disponibilitatea lui Veștea față de AUR a fost evidentă!”
- 20:29Reacția lui Nicușor Dan, după ce Rusia l-a declarat persona non grata pe consulul român de la Sankt Petersburg: ”Este o acțiune de reciprocitate”
- 20:04Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
- 19:46Reacția lui Nicușor Dan după acuzațiile Iranului la adresa României: „Avem un parteneriat strategic”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























