Advertising
Advertising
Dragnea: Demisiile din Guvern au fost doar anunţate, dar nu şi înregistrate

Dragnea: Demisiile din Guvern au fost doar anunţate, dar nu şi înregistrate
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 feb. 2014, 10:57
SursăMediafax
Vicepremierul Liviu Dragnea a declarat, miercuri, că demisiile din Guvern au fost doar anunţate, nu şi operaţionalizate sau oficializate, el arătând că singurul minister unde trebuia numit un interimar este MAI, unde a fost numit vicepremierul Gabriel Oprea.
Citește și
- 12:26Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:43Ionuț Stroe acuză conducerea PNL de „trădare”. Liberalii ar pregăti apropierea de USR și cedarea infrastructurii partidului
- 11:19Blocaj total pentru formarea noului guvern. Mai sunt 48 de ore pentru deblocarea negocierilor
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























