Advertising
Advertising
DRAGNEA: Dacă PNL vrea să iasă de la guvernare, să o spună!

DRAGNEA: Dacă PNL vrea să iasă de la guvernare, să o spună!
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 feb. 2014, 10:11
SursăMediafax
Preşedintele executiv al PSD, LIVIU DRAGNEA, a declarat, miercuri, că, dacă PNL vrea să iasă de la guvernare, e bine să o spună, precizând că PSD aşteaptă de la liberali să fie contactaţi într-un termen "rezonabil" pentru a discuta despre restructurarea guvernului propusă de premierul Ponta.
Citește și
- 12:26Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:43Ionuț Stroe acuză conducerea PNL de „trădare”. Liberalii ar pregăti apropierea de USR și cedarea infrastructurii partidului
- 11:19Blocaj total pentru formarea noului guvern. Mai sunt 48 de ore pentru deblocarea negocierilor
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























