Advertising
Advertising
Dragnea, anunţ după ce Iohannis a promulgat legea de majorare cu 10% a salariilor bugetarilor

Dragnea, anunţ după ce Iohannis a promulgat legea de majorare cu 10% a salariilor bugetarilor
Scris de Realitatea.NET Publicat: 25 nov. 2015, 14:46
Promulgarea de către președintele Klaus Iohannis a legii privind majorarea salariilor bugetarilor cu 10%, precum și a personalului din sănătate cu 25% a confirmat că deciziile PSD atât la guvernare, cât și în Parlament au fost corecte, consideră președintele social-democraților, Liviu Dragnea.
Citește și
- 16:43Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic, care are loc în Polonia. Agenda președintelui României
- 15:47Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 14:59AUR propune majorarea plafonului pentru microîntreprinderi la 500.000 de euro pentru sprijinirea antreprenorilor români
- 14:56Mihai Fifor: „România are nevoie urgentă de un guvern funcțional”. Cine face parte din echipa de negociere a PSD
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























