Advertising
Advertising
Deputat PSD, despre un salariu de demnitar de 16.000 de lei: Dacă zic nu, m-aţi considera ipocrit

Deputat PSD, despre un salariu de demnitar de 16.000 de lei: Dacă zic nu, m-aţi considera ipocrit
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 mar. 2017, 10:30
Actualizat7 mar. 2017, 10:36
Președintele Comisiei pentru muncă a Camerei Deputaților, social-democratul Adrian Solomon, a afirmat luni, întrebat dacă ar fi mulțumit cu un salariu de 16.000 de lei, ca urmare a aplicării OUG privind salariile demnitarilor, că orice om care muncește vrea să câștige cât mai mult, anunţă A
Citește și
- 14:02Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
- 13:46Lia Olguța Vasilescu, atac dur la Ilie Bolojan: „A mințit de fiecare dată. Este clar că nu vrea să plece de la Palatul Victoria”
- 13:24Bogdan Ivan, despre accidentul în care era cu copilul de 3 ani în mașină: „Efectiv nu l-am văzut. Eu am fost de vină”
- 13:00Marius Budăi acuză PNL și USR că țin România blocată: „Guvernare fără guvernare și răspundere fără răspundere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























