Advertising
Advertising
Blaga: Tăriceanu ar trebui să demisioneze de la şefia Senatului, lezează interesele ţării

Blaga: Tăriceanu ar trebui să demisioneze de la şefia Senatului, lezează interesele ţării
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 mai 2016, 16:29
Actualizat24 mai 2016, 16:49
Cel mai bun lucru pe care ar putea să îl facă președintele Senatului, Călin Popescu-Tăriceanu, ar fi să își dea demisia din funcție, consideră copreședintele PNL Vasile Blaga.
Citește și
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
- 22:37Portretul ideologic al lui Siegfried Mureșan: Aliniere totală la agenda Bruxelles-ului și sprijin necondiționat pentru Ucraina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























