Advertising
Advertising
Băsescu: Ruperea USL, o mare prostie. Victor Ponta este de vină

Băsescu: Ruperea USL, o mare prostie. Victor Ponta este de vină
Scris deRealitatea.NET
Publicat2 mar. 2014, 11:19
SursăMediafax
Preşedintele Traian Băsescu a declarat, duminică, la emisiunea "După 20 de ani", difuzată de ProTV, că ruperea USL a fost "o mare prostie", menţionând că nu credea că se va ajunge în situaţia asta. De vină pentru ruperea USL este Victor Ponta, apreciază Băsescu.
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























