Advertising
Advertising
Băsescu: Nu vreau să fiu premier, deşi aş fi cel mai bun prim-ministru

Băsescu: Nu vreau să fiu premier, deşi aş fi cel mai bun prim-ministru
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 sept. 2014, 09:28
SursăMediafax
Preşedintele Traian Băsescu a declarat, marţi, că nu doreşte să fie premier, deşi ar fi cel mai bun prim-ministru pe care îl poate oferi clasa politică şi a precizat că va rămâne în politică, la partid.
Citește și
- 10:26Orban, avertisment către Cotroceni: „Sub nicio formă Grindeanu premier”
- 09:59Alin Tișe, atac dur la Bolojan: „O performanță rară: să fii și la putere, și în opoziție, în același timp”
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 09:07Încep negocieri cruciale pentru desemnarea unui nou premier. Nicușor Dan, așteptat să ia decizia
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























