Advertising
Advertising
Băsescu: Nu am citit nota Guvernului pe Jobbik; vizez un spectru mai larg de activităţi extremiste

Băsescu: Nu am citit nota Guvernului pe Jobbik; vizez un spectru mai larg de activităţi extremiste
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 mar. 2014, 20:46
SursăMediafax
Preşedintele Traian Băsescu a declarat, miercuri, că nu a citit încă nota Guvernului pe subiectul Jobbik, adăugând că el vizează un spectru mai larg de activităţi extremiste pe teritoriul României, menţionând şi Garda Maghiară.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























