Advertising
Advertising
BĂSESCU, în vizită de lucru în Germania. Se întâlneşte cu preşedintele JOACHIM GAUCK

BĂSESCU, în vizită de lucru în Germania. Se întâlneşte cu preşedintele JOACHIM GAUCK
Scris deRealitatea.NET
Publicat31 ian. 2014, 10:39
SursăMediafax
TRAIAN BĂSESCU, ÎN GERMANIA. Preşedintele Traian Băsescu se află, vineri, în Germania, unde se întâlneşte cu președintele Joachim Gauck şi cu Hans-Gert Pöttering, fost președinte al Parlamentului European, având programată şi participarea la "conferința federală de presă cu jurnaliștii acreditați la Parlamentul german".
Citește și
- 08:51Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:31Petrișor Peiu avertizează că România intră într-o criză politică de durată: „Alegerile anticipate sunt mai aproape decât oricând”
- 08:18Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:12Mihai Fifor, după votul din Parlament: PSD așteaptă consultările de la Cotroceni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























