Advertising
Advertising
BĂSESCU îl laudă pe IOHANNIS la BARROSO: Mi-ar plăcea să fac ECHIPĂ cu IOHANNIS

BĂSESCU îl laudă pe IOHANNIS la BARROSO: Mi-ar plăcea să fac ECHIPĂ cu IOHANNIS
Scris deRealitatea.NET
Publicat14 feb. 2014, 15:03
Actualizat14 feb. 2014, 16:25
KLAUS IOHANNIS. Preşedintele TRAIAN BĂSESCU s-a întâlnit, astăzi, la Bruxelles, cu preşedintele Comisiei Europene, Jose Manuel Barroso. Cu această ocazie, răspunzând întrebării unui jurnalist legată de aderarea României la Spaţiul Schengen, şeful statului a declarat că i-ar plăcea să facă "echipă" cu KLAUS IOHANNIS, despre care a susţinut că ar fi "un bun ministru de Interne".
Citește și
- 08:51Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
- 08:31Petrișor Peiu avertizează că România intră într-o criză politică de durată: „Alegerile anticipate sunt mai aproape decât oricând”
- 08:18Bolojan cere urgent un guvern cu puteri depline: „Ce se construiește fără principii nu poate rezista”
- 08:12Mihai Fifor, după votul din Parlament: PSD așteaptă consultările de la Cotroceni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























