Advertising
Advertising
Băsescu, despre fotografiile cu liderii PMP: Sunt făcute într-o zi de vacanţă

Băsescu, despre fotografiile cu liderii PMP: Sunt făcute într-o zi de vacanţă
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 mai 2014, 11:32
SursăMediafax
Preşedintele Traian Băsescu a afirmat, marţi, într-un interviu la Gândul LIVE, că fotografiile în care apare alături de lideri ai PMP, îmbrăcat cu un tricou cu însemnele acestui partid, sunt "făcute într-o zi de vacanţă dată de Guvern" şi postate de aceştia pe Facebook, nu pe afişe electorale.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
- 21:02Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























