Advertising
Advertising
Antonescu: L-am felicitat pe Ponta, l-a făcut pe Băsescu să pălească de invidie cu episodul Stolojan

Antonescu: L-am felicitat pe Ponta, l-a făcut pe Băsescu să pălească de invidie cu episodul Stolojan
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 feb. 2014, 09:41
Actualizat26 feb. 2014, 09:42
SursăMediafax
Preşedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, marţi, că l-ar fi felicitat pe premierul Victor Ponta pentru declaraţiile făcute în cursul zilei, precizând că liderul PSD l-a făcut pe Traian Băsescu să "pălească de invidie" deoarece nu a văzut "ceva mai tare" de la episodul Theodor Stolojan.
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























