Advertising
Advertising
Anastasiu insistă în minciună: Nu am semnat și depus un denunț la DNA

Anastasiu insistă în minciună: Nu am semnat și depus un denunț la DNA/ Foto: Facebook
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 iul. 2025, 14:35
Actualizat26 iul. 2025, 14:41
SursăRealitatea PLUS
Dragoș Anastasiu a transmis sâmbătă un comunicat în cadrul căruia insistă ca a fost doar martor în dosarul de corupție al unor funcționari din cadrul ANAF.
Citește și
- 23:37Elena Udrea, reacție dură după câteva zile petrecute pe litoralul românesc: „Dacă trăia Ceaușescu, v-ar fi condamnat pe viață”
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
- 20:29Reacția lui Nicușor Dan, după ce Rusia l-a declarat persona non grata pe consulul român de la Sankt Petersburg: ”Este o acțiune de reciprocitate”
- 20:14Fostul ministru în Guvernul Bolojan, Bogdan Ivan, implicat într-un accident de mașină | VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























