Advertising
Advertising
Alexandru Rafila, despre stabilizarea creșterii numărului de cazuri în al șaselea val pandemic: „Au fost cu câteva sute mai puțin”

Alexandru Rafila - Ministrul Sănătății
Scris de Realitatea.NET Publicat: 3 aug. 2022, 11:47
Alexandru Rafila - ministrul Sănătății spune că dacă aceste cifre în scădere ale numărului de noi cazuri covid se vor confirma, la începutul săptămânii viitoare probabil că vom putea discuta despre stabilizare în al șaselea val pandemic.
Citește și
- 16:32Cătălin Predoiu a demisionat din funcția de conducere în PNL. Ședință tensionată a liderilor liberali - SURSE
- 15:36Arborii pe care NU trebuie să îi plantezi în grădină
- 15:28Kelemen Hunor susține că există trei variante de Guvern minoritar pentru rezolvarea crizei politice. Ce ar vota UDMR
- 14:44Adrian Veștea caută susținere transpartinică: Premierul desemnat mizează pe voturi „surpriză” de la USR și opoziție pentru învestirea Guvernului
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























