Advertising
Advertising
A 20-a zi de proteste în Piaţa Victoriei. Fotografia virală: medic rezident, după 24 de ore de gardă

A 20-a zi de proteste în Piaţa Victoriei. Fotografia virală: medic rezident, după 24 de ore de gardă
Scris deRealitatea.NET
Publicat20 feb. 2017, 10:45
Actualizat20 feb. 2017, 14:49
Dumincă seară a fost cea de a 20-a zi de proteste, în Piaţa Victoriei. Au fost 2 500 de oameni, în ploaie. Dar o fotografie a devenit virală: un medic rezident care a avut o gardă de 24 de ore, este în piaţă şi bate tobele, în ploaie. Fotografia a fost postată pe Facebook de Vlad Voiculescu, fostul ministru al Sănătăţii şi este realizată de Mihnea Dumitru.
Citește și
- 17:53Laura Vicol a depus o plângere penală pe numele lui Siegfried Mureșan: „Acest aservit străinilor mă amenință”
- 17:24Ionuț Stroe contraatacă în războiul din PNL. Ce se ascunde sub calificativul de „puciști”, conform deputatului
- 17:19Românii cinstesc tricolorul într-un marș organizat de AUR la Târgu Mureș VIDEO
- 15:32Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























