Advertising
Advertising
RADET va opri căldura în București

RADET va opri căldura în București
Scris deRealitatea.NET
Publicat19 apr. 2015, 20:34
SursăREALITATEA TV
De săptămâna viitoare, în funcţie de evoluţia temperaturilor, RADET va opri furnizarea căldurii în locuinţele din Bucureşti, au declarat reprezentanţii regiei. În acest moment au fost oprite deja centralele din Grozăveşti şi Progresul, iar locuitorii arondaţi la acestea au fost preluaţi de celelalte CET- uri.
Citește și
- 14:42Accident grav în Mureș. O persoană a murit, alta este în stare critică: elicopterul SMURD a fost trimis la fața locului
- 13:53Copil de 8 ani, dispărut în râul Someș. Pompierii intervin de urgență în localitatea Odoreu
- 13:29Căldură insuportabilă în România. Piscinele s-au umplut de oameni, iar distracția este în toi - VIDEO
- 11:01Nicușor Dan, mesaj puternic la 85 de ani de la Pogromul de la Iași: „Nu mor cu adevărat decât cei care sunt uitați”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























