Locale· 1 min citire

Incendiu în centrul Capitalei

Incendiu în centrul Capitalei

Incendiu în centrul Capitalei

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 aug. 2014, 13:14

Un incendiu a izbucnit luni, în jurul orei 12.15, în centrul Capitalei, la podul din intersecţia bulevardul Mărăşeşti-Splaiul Unirii, unde ar fi luat foc obiecte ale unor oameni ai străzii care se adăpostesc în zona respectivă.

Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă (ISU) Bucureşti intervine cu o autospecială de stingere, dar şi cu o barcă, întrucât incendiul a izbucnit chiar lângă râul Dâmboviţa, la piciorul podului, au precizat reprezentanţii serviciul de intervenţie, notează Mediafax.ro.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Locale