Advertising
Advertising
Agent de la Poliția Rutieră din Dâmbovița rănit grav într-un accident rutier, mort la spital

Agent de la Poliția Rutieră din Dâmbovița rănit grav într-un accident rutier, mort la spital
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 iun. 2014, 14:45
Un agent de la Poliția Rutieră din Dâmbovița a murit, în noaptea de sâmbătă spre duminică, la un spital din București, unde fusese internat în comă după ce a fost rănit într-un accident rutier produs în 20 iunie, când un autoturism a lovit motocicleta pe care circula polițistul.
Citește și
- 09:55România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:14Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
- 07:42Accident grav pe DN2-E85, în Neamț: opt persoane rănite după impactul dintre o autoutilitară, o cisternă și un microbuz
- 21:17Sibiul este sub ape în urma furtunilor devastatoare. Sediile IPJ, SRI și Spitalului de Pediatrie, printre zecile de imobile inundate-FOTO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























