Advertising
Advertising
Un hoț perseverent. A fost prins de două ori la furat în doar trei zile

A furat de două ori, în trei zile, sticle de alcool. Foto/Profimedia
Scris deIulian Budusan
Publicat3 dec. 2021, 17:11
SursăRealitatea
Un tânăr de 22 de ani din municipiul Bistriţa a fost prins vineri de jandarmi, pentru a două oară în trei zile, după ce a sustras o sticlă cu alcool dintr-un hipermarket.
Citește și
- 07:48CCR analizează sesizarea lui Nicușor Dan privind legea care permite împușcarea urșilor din apropierea localităților
- 07:21Tânărul care și-a înjunghiat tatăl și a atacat polițiștii în Sectorul 2 al Capitalei, a fost reținut
- 23:40 Percheziții la angajați CFR din Arad într-un dosar de furt de combustibil. Patru suspecți au fost reținuți
- 21:55Faima l-a costat scump! Influencerul Alin Borcan a fost arestat. Este acuzat că s-ar fi dat drept Piedone în timpul unor controale fictive
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























