Advertising
Advertising
Elena Udrea află săptămâna viitoare dacă va fi eliberată din penitenciar. Fostul ministru a plâns în fața judecătorilor

Elena Udrea a prezentat și cazul fetiței ei, care a crescut mai mult fără mamă
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 iun. 2025, 12:57
Actualizat26 iun. 2025, 13:10
SursăRealitatea plus
Elena Udrea află săptămâna viitoare dacă iese din pușcărie sau nu. Comisia din penitenciar a avizat pozitiv cererea ei de eliberare condiționată, iar judecătoria Ploiești a anunțat că se va pronunța pe 1 iulie. Elena Udrea a plâns în instanță și a spus că a plătit înmiit pentru Gala Bute și că este dreptul ei să meargă acasă la copil. Pe de altă parte, controversatul procuror Lucian Onea a cerut ca fostul ministru să nu fie eliberat.
Citește și
- 16:41Odeta Nestor, personaj-cheie în dosarul lui Ciprian Ciucu, audiată din nou la DNA. Prietena lui Denise Rifai, arestată preventiv
- 15:01În timp ce Ciucu se victimizează pe scena Congresului PNL, inculpații din dosar sunt la DNA pentru audieri
- 09:57Patru persoane reținute la Călărași pentru folosirea propriilor copii în scop de cerșetorie
- 09:12Bolojan și Motreanu ar putea fi aduși la audieri din cauza lui Ciucu. Dosarul în care e vizat primarul șpăgar aruncă în aer PNL
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























