Advertising
Advertising
Dealerul Tudor Dima "Maru", scos din arest și dus la DIICOT. Noi audieri în dosarul tânărului Rareș, mort în urma unei supradoze - VIDEO

Maru ar fi încercat să ascundă orice legătură cu sfârșitul tragic al lui Rareș
Scris deRealitatea.NET
Publicat29 apr. 2025, 10:28
Actualizat29 apr. 2025, 12:11
Sursărealitatea plus
Dealerul Tudor Dima "Maru" a fost adus la audieri la DIICCOT, marți dimineață, în dosarul morții tânărului Rareș Ion, în urma unei supradoze. Dima a fost alături de tânăr în momentul în care acestuia i s-a făcut rău în urma unei supradoze și riscă să fie acuzat de ucidere din culpă, dacă procurorii descoperă că i-a oferit droguri lui Rareș. În acest caz, traficantul ar putea sta 25 de ani în spatele gratiilor. . "Maru" este cel care l-a alimentat cu droguri și pe Vlad Pascu, beizadeaua care a provocat un accident teribil, soldat cu moartea a doi tineri, în localitatea 2 Mai.
Citește și
- 19:26Intervenție de mare risc în București. Tânăr înarmat cu două cuțite, imobilizat de polițiști după ce a ignorat somațiile
- 17:27Polițist din Olt, trimis în judecată de DNA pentru trafic de influență. Ar fi cerut 6.000 de euro pentru o soluție favorabilă într-un dosar penal
- 12:32Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
- 09:55Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























