Advertising
Advertising
Unul din doi nemţi crede că 2008 va fi un an greu la nivel mondial
Unul din doi nemţi crede că 2008 va fi un an greu la nivel mondial
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 dec. 2008, 12:00
SursăRealitatea TV
Citește și
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:30Putin ar putea pregăti un atac sub „steag fals”, avertizează Radosław Sikorski. Temeri pe flancul estic al NATO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























