Advertising
Advertising
Obama: Vom distruge Statul Islamic, avem cea mai puternică armată din lume

Obama: Vom distruge Statul Islamic, avem cea mai puternică armată din lume
Scris deRealitatea.NET
Publicat16 nov. 2015, 17:11
Actualizat16 nov. 2015, 17:21
Preşedintele Statelor Unite a mai spus că ideologia Statului Islamic este mai periculasă decât armele. "Trebuie să luăm înapoi teritoriul pe care îl controlează ISIS. Avem cea mai puternică armată din lume", a spus acesta, promiţând distrugerea "organizaţiei barbare".
Citește și
- 18:18Ucraina a lovit un centru rus de comunicaţii prin satelit din regiunea Moscovei.
- 17:33Volodimir Zelenski, după demisia lui Keir Starmer: ”Îţi mulţumesc pentru toată cooperarea noastră”. Reacția Kremlinului
- 16:58Copil de 12 ani, ucis într-un schimb de focuri. Autoritățile caută în continuare suspectul
- 15:57Premierul ungar Peter Magyar anunță înlăturarea președintelui Sulyok printr-un amendament constituțional
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























