Advertising
Advertising
Mircea Geoană, la Summitul de Securitate a Mării Negre de la Constanța: „Vom investi în continuare în prezenţa militară”

Secretarul-general adjunct al NATO, Mircea Geoană
Scris de Realitatea.NET Publicat: 1 iul. 2022, 21:26
Secretarul-general adjunct al NATO - Mircea Geoană a declarat, vineri, că zona Mării Negre este un adevărat vortex strategic şi se va investi în continuare în prezenţa militară.
Citește și
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
- 19:01Deces în vacanță: o fetiță de doar un an a murit după ce a fost găsită în piscina unui hotel
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 17:29Lavrov: ”Rusia vrea să ştie dacă Trump şi-a schimbat poziţia cu privire la războiul din Ucraina după summitul G7”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























