Advertising
Advertising
Mașinile cu numere românești, ridicate pe bandă rulantă de autoritățile unui oraș din Belgia! Principalele nemulțumiri

Poliție - imagine arhivă
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 oct. 2023, 08:39
SursăRealitatea PLUS
O primăriță dintr-un oraș din Belgia ridică mașini înmatriculate în România. Edilul spune că a luat această măsură pentru că șoferii autoturismelor parchează gratuit toată ziua în centrul orașului.
Citește și
- 14:29Bătaie ca-n filme în Parlament. Aleșii și-au împărțit pumni, iar ambulanța a fost chemată de urgență
- 11:51Bebeluș de 18 zile, scos viu de sub dărâmături în Venezuela. A stat prins 32 de ore după cutremur
- 10:52Canicula face ravagii în Franța. Aproximativ 1.000 de decese suplimentare, iar autoritățile se tem că bilanțul va crește
- 10:00Miracol printre dărâmături în Venezuela. Un copil de 11 ani a fost găsit în viață la 72 de ore după cutremure
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























