Advertising
Advertising
Gazprom ar putea concedia un sfert din angajati

Gazprom ar putea concedia un sfert din angajati
Scris deRealitatea.NET
Publicat18 dec. 2014, 09:19
Actualizat18 dec. 2014, 09:21
CRIZĂ RUSIA. Gazprom se gândeşte să concedieze un sfert din personal. La finele anului trecut avea aproape 460.000 de angajați, dintre aceștia 115.000 riscă să fie daţi afară.
Citește și
- 13:34Primul caz de Ebola confirmat în Franța
- 13:28Tânăr român, prins în Barcelona cu 139 de telefoane furate. Voia să le transporte în România
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:30Putin ar putea pregăti un atac sub „steag fals”, avertizează Radosław Sikorski. Temeri pe flancul estic al NATO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























