Advertising
Advertising
Dezacord în BREXIT. Zeci de mii de londonezi, petiţie prin care cer ca Londra să rămână în UE

Dezacord în BREXIT. Zeci de mii de londonezi, petiţie prin care cer ca Londra să rămână în UE
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 iun. 2016, 21:19
Actualizat25 iun. 2016, 11:49
Zeci de mii de londonezi au semnat vineri o petiție pentru a cere ca Londra, capitala Marii Britanii, să devină independentă și să rămână în UE, în pofida votului britanicilor în favoarea Brexit-ului în timpul referendumului de joi, informează AFP.
Citește și
- 15:14Ucraina continuă să lovească în Rusia. Atac supra unei stații care alimentează cu combustibil Moscova
- 14:45Ursula von der Leyen, vizată de o anchetă de proporții. Șefa Comisiei UE a participat la discuții cu Zelenski și lideri UE
- 13:31Noapte de coșmar în Ucraina. Atacurile rușilor au lăsat în urmă morți și zeci de răniți
- 13:12Francezii au ajuns să gătească ouă, friptură și popcorn direct în soare - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























