Advertising
Advertising
A început să-şi vândă adidaşii ca să facă rost de bani. I-a plăcut şi acum este milionar

A început să-şi vândă adidaşii ca să facă rost de bani. I-a plăcut şi acum este milionar
Scris de Realitatea.NET Publicat: 11 apr. 2016, 16:08
Benjamin Kapelushnik, cunoscut ca “The Sneaker Don” a început să colecţioneze adidaşi în clasa a cincea. Pentru că părinţii nu voiau să-i mai cumpere cea mai nouă pereche de Nike sau Adidas, el a fost nevoit să-şi vândă adidaşii vechi pentru a face rost de bani.
Citește și
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:09Sentință pe viață pentru autorul atacului soldat cu șase morți la târgul de Crăciun din Magdeburg
- 15:14Ucraina continuă să lovească în Rusia. Atac supra unei stații care alimentează cu combustibil Moscova
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























