Advertising
Advertising
Mesaj dur din partea unei pensionare pentru guvernanți: „Acești oameni n-ar mai trebui să stea la conducere!”

Mesaj dur din partea unei pensionare pentru guvernanți: „Acești oameni n-ar mai trebui să stea la conducere!”
Scris deGeorgiana Balaban
Publicat27 iul. 2025, 09:08
SursăRealitatea PLUS
O bătrână cu o pensie de puțin peste 3.000 de lei le-a transmis un mesaj dur guvernanților, chiar din platoul Realitatea PLUS.
Citește și
- 13:06Industria farmaceutică avertizează: Europa riscă să piardă investiții dacă nu regândește finanțarea medicamentelor inovatoare
- 12:48Românii cheltuie peste 85% din tot ce câștigă. Taxele și impozitele apasă greu pe bugetele familiilor de la oraș
- 12:45Val de scumpiri de la 1 iulie. Cresc rovinieta, amenzile auto și costul pentru cumpărarea vechimii la pensie
- 11:31Românii cu venituri din străinătate, vizați de ANAF. Ce trebuie să facă cei care nu le-au trecut în Declarația unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























