Advertising
Advertising
Zi neagră pentru protagonista unui serial de ”Cartea Recordurilor”. A murit la numai 34 de ani
15 dec. 2015, 12:04

Zi neagră pentru protagonista unui serial de ”Cartea Recordurilor”. A murit la numai 34 de ani
Sursă: REALITATEA.NET
Doliu uriaș pentru actrița Michelle Dockery, eroină în serialul „Downton Abbey”, care a intrat în Cartea Recordurilor grație recenziilor pozitive. Iubitul ei, John Dineen, a încetat din viață la vârsta de 34 de ani.
John Dineen a murit, duminică, Cork's Marymount Hospital din cauza unei afecțiuni necunoscute, scrie Irish Examiner.
Michelle, tot de 34 de ani, și John formează un cuplu din 2013. Actrița este cunoscută pentru rolul Lady Mary Crawley din drama de succes ”Downton Abbey”.
Citește și:
- 17:10 - SUA nu renunță la Groenlanda. Rubio spune că insula aparține Danemarcei „pentru moment”
- 17:00 - TIR cu cărămizi răsturnat peste o mașină, pe centura Timișoarei: un bărbat a murit, o femeie este în stare gravă - VIDEO
- 16:57 - Au discutat ore întregi cu ministrul Muncii, dar fără niciun rezultat. Sindicaliștii din administrație anunță că protestele continuă
- 16:43 - Revoltă în sistemul judiciar. CSM convoacă de urgență instanțele din țară, acuzând o „campanie de decredibilizare”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














