Actual· 1 min citire

VIDEO Panică pe Calea Victoriei, un autoturism a luat foc. Coloana de fum vizibilă de la distanță

Captură video FB

Captură video FB

Publicat10 feb. 2022, 13:52
Actualizat10 feb. 2022, 14:23

Incendiu puternic, joi la prânz, pe Calea Victoriei din București, lângă Ministerul Economiei. Șoferul a reușit a reușit să se salveze în ultimul moment. 

Flăcări uriașe au cuprins autoturismul, iar fumul dens a acoperit bulevardul. Pompierii au intervenit cu două autospeciale, iar șoferul a primit îngrijiri medicale la fața locului.

Circulația a fost blocată la intersecția Bulevardului Dacia spre Ateneul Român.

Oamenii legii au deschis o anchetă și fac cercetări pentru a stabili cu exactitate cauzele incendiului.

sursă video: FB/Matache Corneliu

video: realitatea.net

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual