Advertising
Advertising
Un român din Italia a găsit rămășițele unui conațional sub un pod - Anchetă uriașă după descoperirea macabră
3 ian. 2024, 11:45

Un român din Italia a găsit rămășițele unui conațional sub un pod - Anchetă uriașă după descoperirea macabră
Descoperire macabră făcută de un român în Italia! Bărbatul fără adăpost a găsit rămășițe umane sub un pod.
Alarma s-a dat în prima zi a anului, după ce bărbatul a găsit cadavrul într-o stare avansată de descompunere.
Omul străzii le-a povestit autorităților că bărbatul ar putea fi chiar unul dintre prietenii săi, în vârstă de aproximativ 50 de ani, pe care nu l-a mai văzut de câteva luni.
Forțele de ordine au deschis o anchetă în acest caz și continuă cercetările.
Citește și:
- 23:59 - „Am plătit șezlongul, nu plecăm”. Turiștii au ignorat alertele după incidentul cu dronă din Portul Constanța
- 23:50 - Coșmar în larg: pescari turci, atacați în Marea Neagră. O victimă și mai mulți răniți
- 23:31 - Pericolul uriaș din azotatul de amoniu, aflat la mică distanță de Portul Constanța. Catastrofele pe care le-a provocat substanța
- 23:29 - Cum arată o noapte la camera de gardă. Eforturi supraomenești pentru viața pacienților. Medic: ”E dificil să le spui că părintele sau copilul nu o să mai fie”
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














