Actual· 1 min citire

Un polițist din Capitală, bătut CRUNT de o colegă

Un polițist a fost bătut de o colegă

Un polițist a fost bătut de o colegă

Publicat1 apr. 2022, 20:46
Actualizat1 apr. 2022, 20:50
SursăRealitatea Plus

Un polițist din Capitală a fost bătut chiar la locul de munca, de o colegă. Incidentul violent s-a petrecut la Secția 15 din Sectorul 4.

O polițistă a fost imobilizată și încătușată după ce și-a bătut un coleg de serviciu.

Femeia l-a lovit cu picioarele pe agent, iar în apărarea agentului, au sărit colegii din clădire.

Dupa acest incident, femeia ar fi fost dusă la Spitalul de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, din București.

În acest caz a fost deschis și un dosar penal pentr ultraj.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual