Advertising
Advertising
UPDATE: Persoana care s-a aruncat în faţa metroului, în staţia Gorjului, a murit

UPDATE: Persoana care s-a aruncat în faţa metroului, în staţia Gorjului, a murit
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 feb. 2019, 11:26
Actualizat7 feb. 2019, 13:33
Echipajele de salvare l-au declarat decedat pe bărbatul în vârstă de 31 de ani, care a fost lovit de o ganitură,potrivit reprezentanților Inspectoratului pentru Situații de Urgență București-Ilfov. Incidentul a avut loc joi dimineaţă, în staţia Gorjului.
Citește și
- 18:53Negocieri eșuate pentru noul Guvern: PSD respinge oficial rotativa propusă de USR
- 18:27Verdict de la Bruxelles: România nu îndeplinește criteriile pentru trecerea la moneda euro
- 18:00Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























