Actual· 1 min citire

Un fost șef din poliție, găsit mort în locuința sa din București: bărbatul, înjunghiat în gât

Un fost șef din poliție, găsit mort în locuința sa din București: bărbatul, înjunghiat în gât

Un fost șef din poliție, găsit mort în locuința sa din București: bărbatul, înjunghiat în gât

Publicat9 mai 2023, 12:13
Actualizat9 mai 2023, 12:48

Moarte șocantă, în Capitală! Un bărbat a fost găsit înjunghiat în zona gâtului, într-o locuință din sectorul 6. Potrivit unor surse Realitatea PLUS, victima era un polițist ieșit la pensie.

La data de 9 mai 2023, polițiștii Direcției Generale de Poliție a Municipiului București - Secția 25 au fost sesizați, prin 112, cu privire la faptul că într-o locuință, din Sectorul 6, se află o persoană decedată.

La fața locului s-au deplasat polițiștii, precum și un echipaj medical care a constat decesul persoanei.

În vederea stabilirii cauzelor și condițiilor în care s-a produs decesul, cercetările au fost preluate de Parchetul de pe lângă Tribunalul București și Serviciul Omoruri.

Trupul neînsuflețit urmează a fi transportat la INML în vederea efectuării necropsiei.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual