Advertising
Advertising
Un cunoscut realizator tv şi-a încheiat emisiunea brusc. I s-a făcut rău în direct

Un cunoscut realizator tv şi-a încheiat emisiunea brusc. I s-a făcut rău în direct
Scris deRealitatea.NET
Publicat30 oct. 2015, 10:30
Actualizat30 oct. 2015, 10:37
Ediţia de joi seară a emisiunii "Lumea lui Banciu", difuzată în direct la televiziunea B1 TV, s-a încheiat brusc, după ce realizatorului Radu Banciu i s-a făcut rău chiar la finalul programului, însă, în prezent, starea de sănătate a acestuia este bună.
Citește și
- 11:35Sorin Grindeanu: „Dacă mai facem Guvern, o facem fără USR și am o mare problemă cu UDMR!”
- 11:14CNAIR oprește aplicația e-Tarifare vineri seară: Lucrări de mentenanță la sistemul de plată a rovinietei
- 10:49Summit cheie la Bruxelles: Consiliul European ar urma să condamne prăbușirea dronei rusești la Galați
- 10:36Programul de guvernare al Guvernului Adrian Veștea: Care sunt marile priorități ale noului Executiv
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























