Advertising
Advertising
Un copil de 12 ani ar fi fost fotografiat indecent de un alt elev atât acasă la copil, cât şi în toaleta unei şcoli. Polițiștii din Timișoara au pornit o anchetă
Un copil de 12 ani ar fi fost fotografiat indecent de un alt elev atât acasă la copil, cât şi în toaleta unei şcoli. Polițiștii din Timișoara au pornit o anchetă
Scris de Realitatea.NET Publicat: 4 apr. 2025, 17:04
Poliţiştii din Timişoara au deschis o anchetă după ce un copil de 12 ani ar fi fost fotografiat în ipostaze indecente de un alt elev, atât acasă la el, cât şi în toaleta unei şcoli din municipiu.
Citește și
- 12:12SURSE. Cum arată componența guvernului lui Adrian Veștea
- 12:02Avion prăbușit pe o autostradă din Texas: Pasageri salvați din aeronava în flăcări VIDEO
- 11:44Bărbat cercetat după ce ar fi lovit trei participanți la Bucharest Pride. Polițiștii au găsit arme la percheziții
- 11:25 Petrișor Peiu: „Nicușor Dan trebuie să își schimbe discursul pe care l-a avut până acum față de AUR”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























