Advertising
Advertising
Un campion mondial a plătit o amendă cu două kilograme de monede - Gestul său este un semn de protest

Amendă plătită cu monede
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 apr. 2021, 15:27
Actualizat10 apr. 2021, 15:31
Un multiplu campion mondial la sporturi extreme din Timișoara a plătit o amendă cu 2 kilograme de monede. Ștefan Cojocnean spune gestul său este un semn de protest pentru că a fost amendat pe nedrept.
Citește și
- 11:14CNAIR oprește aplicația e-Tarifare vineri seară: Lucrări de mentenanță la sistemul de plată a rovinietei
- 10:49Summit cheie la Bruxelles: Consiliul European ar urma să condamne prăbușirea dronei rusești la Galați
- 10:36Programul de guvernare al Guvernului Adrian Veștea: Care sunt marile priorități ale noului Executiv
- 10:13Condițiile AUR pentru Guvernul Veștea. Petrișor Peiu: „Nu vom vota niciodată un executiv din care nu facem parte. Singura soluție: anticipatele”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























