Actual· 1 min citire

Un autoturism a luat foc în mers, într-o intersecție din municipiul Suceava

Un autoturism a luat foc în mers, într-o intersecție din municipiul Suceava

Un autoturism a luat foc în mers, într-o intersecție din municipiul Suceava

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 26 apr. 2018, 14:18

O mașină a luat foc în mers, joi după-amiază, în intersecția de la Nordin, din municipiul Suceava.

Se pare că focul s-a declanșat din cauza unei roţi a mașinii. Participanții la trafic au reușit să stingă focul, până la sosirea pompierilor.

Conform suceavanews.ro, pompierii au asigurat zona și au înlăturat orice pericol.

Din fericire, nu s-au înregistrat victime.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual